فعالیت غیرمجاز ارز دیجیتال موجب آزار مردم شده است
فعالیت غیرمجاز ارز دیجیتال موجب آزار مردم شده است

عصر اولین ها// غلامعلی رخشانی مهر شامگاه یکشنیه در نشستی با حضور معاون وزیر نیرو و استاندار خوزستان در استانداری خوزستان اظهار داشت: ظرفیت رمز ارزها در کشورها ۵۰۰ مگاوات است که باید نسبت به جمع آوری آن ها اقدام شود. وی افزود: وزارتخانه های کشور و اطلاعات برای مقابله با فعالیت غیرمجاز رمز ارزها […]

عصر اولین ها// غلامعلی رخشانی مهر شامگاه یکشنیه در نشستی با حضور معاون وزیر نیرو و استاندار خوزستان در استانداری خوزستان اظهار داشت: ظرفیت رمز ارزها در کشورها ۵۰۰ مگاوات است که باید نسبت به جمع آوری آن ها اقدام شود.
وی افزود: وزارتخانه های کشور و اطلاعات برای مقابله با فعالیت غیرمجاز رمز ارزها پای کار آمده اند و در برخی استان ها کمیته هایی برای مقابله با فعالیت و جمع آوری آن‌ها به ریاست مدیرکل امنیتی استانداری تشکیل شده است.
معاون هماهنگی توزیع توانیر همچنین با اشاره به مدیریت مصرف انرژی گفت: یک هزار مگاوات کمبود برق کشور از طریق مدیریت مصرف در ادارات دولتی امکان پذیر است.
وی افزود: لازم است در دستگاه های اجرایی یک مدیر انرژی منصوب شود تا بتوانیم صرفه جویی و مدیریت بهیه انرژی را انجام دهیم.
رخشانی مهر تصریح کرد: از استاندار خوزستان درخواست داریم این کمیته را در خوزستان و با ریاست مدیرکل امنیتی استانداری خوزستان مانند سایر استان های کشور تشکیل دهد تا نسبت به جمع آوری این رمزارزها در خوزستان اقدام شود.

  • منبع خبر : ایرنا