فوری / بختیاری زاده سرمربی نفت مسجدسلیمان شد …
فوری / بختیاری زاده سرمربی نفت مسجدسلیمان شد …

شهر اولین ها//مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب از انتخاب سهراب بختیاری زاده به عنوان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خبر داد. هدایت یزدی  با بیان این که برای هدایت تیم با گزینه های مختلفی به مذاکره پرداختیم، اظهارکرد: سرانجام با سهراب بختیاری زاده به توافق دست پیدا کردیم و این مربی به صورت رسمی […]

شهر اولین ها//مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب از انتخاب سهراب بختیاری زاده به عنوان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خبر داد.

هدایت یزدی  با بیان این که برای هدایت تیم با گزینه های مختلفی به مذاکره پرداختیم، اظهارکرد: سرانجام با سهراب بختیاری زاده به توافق دست پیدا کردیم و این مربی به صورت رسمی فعالیت خود را از دوازدهم تیرماه آغاز می کند.

وی با بیان این که دیگر اعضا کادر فنی از سوی بختیاری زاده به باشگاه معرفی می شوند،گفت: تا شروع مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، چند اردوی تدارکاتی نیز در دستور کار ما قرار دارد.

مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب عنوان کرد: هدف اصلی تیم نفت مسجدسلیمان صعود به لیگ برتر کشور است و از هواداران خوب نفت مسجدسلیمان می خواهم با حمایت از کادرفنی جدید، ما را در رسیدن به هدف مان یاری دهند.

وی با بیان این که سهراب بختیاری زاده یکی از خوشفکرترین و با اخلاق ترین فوتبالیست های کشور مان بوده است، گفت: ما به کسب موفقیت با این مربی، بسیار امیدوار هستیم.

IMG_5716

ایسنا