قرارگاه جهادی حیدریون در اندیکا آغاز بکار کرد
قرارگاه جهادی حیدریون در اندیکا آغاز بکار کرد

عصر اولین ها // محرومیت زدایی در حوزه کشاورزی و توسعه کشت گیاهان دارویی در دستور کار گروه جهادی حیدریون در اندیکا قرار گرفت. به گزارش عصر اولین ها، معاون بسیج سازندگی مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی که به اندیکا سفر کرد در حاشیه نشست خود با برخی مسئولان شهرستان از راه اندازی سامانه […]

عصر اولین ها // محرومیت زدایی در حوزه کشاورزی و توسعه کشت گیاهان دارویی در دستور کار گروه جهادی حیدریون در اندیکا قرار گرفت.

به گزارش عصر اولین ها، معاون بسیج سازندگی مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی که به اندیکا سفر کرد در حاشیه نشست خود با برخی مسئولان شهرستان از راه اندازی سامانه ارتباط کشاورزان با مسئولان و کارشناسان جهاد کشاورزی خبر داد.

بهزاد ابراهیمی افزود هدف از راه اندازی این سامانه کاهش ارتباط های حضوری باتوجه به مشکلات ایاب و ذهاب در شهرستان ها و هم افزایی بین کشاورزان و مدیران و کارشناسان جهاد کشاورزی است.

ابراهیمی تصریح کرد از سامانه ارتباط کشاورزان با جهاد کشاورزی در روز های آینده در اندیکا رو نمایی و کل کشور را پوشش خواهد داد.

وی با بیان اینکه برنامه های فراوانی در حوزه جهاد کشاورزی در اندیکا داریم اظهار داشت برنامه هایی با محوریت اشتغال خانواده با رویکرد احیا صنایع دستی عشایر نظیر اقلام و لباس های بختیاری و تولید و عرضه نان بلوط با توجه به خاصیت ویژه آن و توسعه کشت گیاهان داروئی و همراهی در کشت و فروش محصولات گیاهان داروئی در دستور کار این قرار گاه قرار گرفته است.

معاون بسیج سازندگی مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی گفت با عنایت به تاثیرات مهم اقلیمی و اقتصادی درختان مثمر ثمر در اندیکا و توصیه و رهبر انقلاب در کشت گیاهان مثمر داروئی مقرر شد همکاری لازم در زمینه کشت اراضی بایر اداره جهاد کشاورزی و ادارات تابع و تعامل با دیگر ادارات نظامی در ترویج این سنت حسنه صورت بگیرد.

شایان ذکر است در این سفر عبدالهادی فرخ تبار مدیر امور برنامه بودجه جهادکشاورزی که بعنوان رئیس قرارگاه جهادی حیدریون در خوستان فعالیت می کند حضور داشتند و به همکاری های لازم جهت برون رفت از محرومیت اشاره کردند در پایان طی حکمی از سوی رئیس قرارگاه جهادی حیدریون اقایان علیرضا عزیزی ومحمدرضا ارشک به عنوان ریس و جانشین قرارگاه حیدریون در اندیکا معرفی شدند.

شهرستان اندیکا با سه شهر قلعه خواجه آبژدان و زاووت در شمال شرقی خوزستان قرار دارد.