محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان شد
محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان شد

شهر اولین ها//با برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید مسجدسلیمان محمد پاکدل بعنوان فرماندار این شهرستان منصوب شد. به گزارش شهر اولین ها، با حکم استاندار خوزستان دکتر محمد پاکدل که تا پیش از این بعنوان بخشدار باغملک و فرماندار آغاجاری فعالیت می کرد بعنوان فرماندار جدید مسجدسلیمان معارفه شد. تا پیش […]

شهر اولین ها//با برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید مسجدسلیمان محمد پاکدل بعنوان فرماندار این شهرستان منصوب شد.

به گزارش شهر اولین ها، با حکم استاندار خوزستان دکتر محمد پاکدل که تا پیش از این بعنوان بخشدار باغملک و فرماندار آغاجاری فعالیت می کرد بعنوان فرماندار جدید مسجدسلیمان معارفه شد.

تا پیش از این حجت الاسلام و المسلمین حیدر حجتی نیا به مدت ۹ ماه سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان بود.

آیین معارفه فرمانداران قدیم و جدید مسجدسلیمان امروز با حضور حبیب الله آصفی معاونت امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان در سالن اجتماعات فرمانداری مسجدسلیمان برگزار شد.

در ابتدای برگزاری آیین تودیع و معارفه ، سرهنگ حسینی فرمانده سپاه مسجدسلیمان از عملکرد استاندار خوزستان در ایجاد تغییرات پی در پی در فرمانداری مسجدسلیمان بشدت گلایه مند بود.

سرهنگ حسینی تغییرات مداوم و جابجایی های بسیار زیاد در بدنه مدیریتی مسجدسلیمان را خیانت آشکار به مردم این شهر دانست و به حالت اعتراضی جلسه را ترک کرد.