محک جدی آل‌نعمه در شروع دوران سرمربیگری فولاد
محک جدی آل‌نعمه در شروع دوران سرمربیگری فولاد
احمد آ‌ل‌نعمه در اولین روزهای دوران سرمربیگری خود دو مسابقه سخت را پیش رو خواهد داشت.

فولادی‌ها بعد از قطع همکاری با ایگناسیو مارتینز سرمربی اسپانیایی با کشمکش‌های فراوان احمد آل‌نعمه مربی خوزستانی و دستیار مارتینز را به عنوان مسئول فنی تیم برگزیدند و کار را با او ادامه دادند.

آل‌نعمه تاکنون به عنوان سرمربی فولاد در سه بازی این تیم را هدایت کرده که یک برد، یک تساوی و یک شکست حاصل کار او بوده است. برد مقابل نفت آبادان و تساوی مقابل ملوان اتفاقی خوب برای این مربی جوان بود، اما حالا در ادامه کار آل‌نعمه باید تیمش را در دو بازی بزرگ با تیم‌های مطرح لیگ برتر به زمین بفرستد.

سرمربی جوان فولادی‌ها در شروع دوران جدید زندگی فوتبالی خود در دو هفته آینده آزمونی سخت را پشت سر می‌گذارد. فولاد در هفته نوزدهم روز جمعه هفته جاری مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران قرار می‌گیرد و سپس در اهواز از سپاهان اصفهان پذیرایی خواهد کرد.

دو بازی متوالی با مدعیان کسب عنوان قهرمانی قطعا کاری سخت برای فولادی است که امسال شروع مناسبی در لیگ برتر نداشته است. با این حال این دو بازی فرصتی خوب برای آل‌نعمه است تا بتواند در شروع دوران سرمربیگری توانایی‌های فنی‌اش را نشان بدهد و از اعتماد مسئولان باشگاه فولاد به خودش نهایت بهره را ببرد.