مدیر مسئول شهر اولین ها خبر داد: همایش تجلیل از مدیران نمونه مسجدسلیمان پوشش خبری داده نمی شود+جزئیات
مدیر مسئول شهر اولین ها خبر داد: همایش تجلیل از مدیران نمونه مسجدسلیمان پوشش خبری داده نمی شود+جزئیات

شهر اولین ها//عصر امروز و بمناسبت هفته دولت همایش تجلیل از کارمندان و مدیران نمونه ادارات شهرستان مسجدسلیمان در سالن اجتماعات باشگاه مرکزی برگزار می شود. لازم به ذکر است که کمتر ازیکماه پیش و بمناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار همایش تجلیل از اصحاب رسانه و خبرنگاران مسجدسلیمان برگزار شد که متاسفانه همچون سالهای گذشته […]

شهر اولین ها//عصر امروز و بمناسبت هفته دولت همایش تجلیل از کارمندان و مدیران نمونه ادارات شهرستان مسجدسلیمان در سالن اجتماعات باشگاه مرکزی برگزار می شود.

لازم به ذکر است که کمتر ازیکماه پیش و بمناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار همایش تجلیل از اصحاب رسانه و خبرنگاران مسجدسلیمان برگزار شد که متاسفانه همچون سالهای گذشته و علیرغم تاکید مکرر فرماندار شهرستان مبنی بر حضور الزامی تمامی مدیران شهرستان در همایش روز خبرنگار و توجه به دغدغه های خبرنگاران امسال نیز  اکثر مدیران در این همایش غایب بوده و تنها تعداد انگشت شماری از مدیران شهرستان در همایش روز خبرنگار شرکت نمودند.

از این روز  ضمن عذر خواهی از مخاطبین گرامی و همیشه همراه مان به اطلاع می رسانیم که همایش تجلیل از مدیران شهرستان نیز توسط این پایگاه خبری پوشش خبری داده نخواهد شد و  اکثریت خبرنگاران شهرستان نیز در همایش تجلیل از مدیران  مسجدسلیمان شرکت نخواهند کرد.