مرگ ناگهانی قهرمان وزنه برداري شهرستان مسجدسليمان + تصویر
مرگ ناگهانی قهرمان وزنه برداري شهرستان مسجدسليمان + تصویر

شهر اولین ها//وحيد وحيدي قهرمان جوان و باسابقه وزنه برداري شهرستان مسجدسليمان ششم شهريور امسال در كشور ايتاليا جان خود را از دست داد تا شوك بزرگي را به خانواده و جامعه ورزشي اين شهرستان وارد كند و عزيزان خود را در ميانه راه زندگي تنها بگذارد. و ناگهان او رفت وحيد وحيدي متولد 11 […]

شهر اولین ها//وحيد وحيدي قهرمان جوان و باسابقه وزنه برداري شهرستان مسجدسليمان ششم شهريور امسال در كشور ايتاليا جان خود را از دست داد تا شوك بزرگي را به خانواده و جامعه ورزشي اين شهرستان وارد كند و عزيزان خود را در ميانه راه زندگي تنها بگذارد.

و ناگهان او رفت

وحيد وحيدي متولد 11 خرداد 1365 در شهرستان مسجدسليمان بود. وي از ابتداي نوجواني و در سن 13 سالگي فعاليت ورزشي خود را با پيروي از برادر پيشكسوت خود در حرفه وزنه برداري (مرحوم مهندس اميد وحيدي) آغاز كرد.

این ورزشكار با اخلاق، سابقه بازی در مسابقات قهرماني نوجوانان كشور، تيم نوجوانان شركت ملي حفاري ايران، نفت و گاز مسجدسليمان، قهرماني مسابقات كارگران ايران، قهرماني مسابقات دانشگاه آزاد اسلامي كشور، المپياد ورزشي دانش آموزي و همچنين آموزشگاه هاي استان خوزستان را در کارنامه خود داشت.

وي در مدت فعاليت حرفه اي خود موفق به كسب مدال هاي متعددي شد تا با درخشش در تيم هاي مختلف وزنه برداري، با وجود سن كم نظرها را معطوف توانایی خود کند و در رده سني نوجوانان و جوانان استان و كشور  به مقام قهرماني دست يابد.

پهلوان غيور مسجدسليماني در ادامه فصل زندگي خود پس از اتمام تحصيلات در رشته مهندسي كامپيوتر جهت ادامه تحصيل راهي كشور ايتاليا شد و در دوران اقامت خود در اين كشور تمرينات خود را در حرفه وزنه برداري ادامه داد ولي شبانگاه ششم شهريور 1396 به دست تقدير سنگين وزن ترين وزنه هستي را در خاك غربت بر زمين گذاشت و جان به جان آفرين تسليم كرد.وحيد وحيدي، ورزشكار نجيب زاده سرزمين كهن بختياري، رفتنش هم مانند همه روزهاي بودنش ساده و آرام بود. 

به گزارش شهر اولین ها، مراسم تشییع ،تدفین و خاکسپاری این قهرمان نامی روز سه شنبه 28 شهریورماه 96 و از ساعت 8 الی 10 صبح در محل بهشت زهرای چهاربیشه و از ساعت 10 الی 14 بعدازظهر درمسجد سی برنج جهت قرائت فاتحه و صرف ناهار برگزار می گردد.

روحش شاد