مسجدسلیمان ،شهر وعده های فراموش شده … !؟
مسجدسلیمان ،شهر وعده های فراموش شده … !؟

سایت خبری شهر اولین ها//وزیر بهداشت در جمع مردم مسجدسلیمان وعده داد تا یک دستگاه ام آر آی برای مسجدسلیمان در نظر گرفته شود و ساختمان قبلی بیمارستان۲۲بهمن شهرستان به یک مرکز بهداشتی و درمانی با همان نام ۲۲ بهمن ادامه فعالیت دهد. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها، خرداد ماه سال گذشته بود […]

سایت خبری شهر اولین ها//وزیر بهداشت در جمع مردم مسجدسلیمان وعده داد تا یک دستگاه ام آر آی برای مسجدسلیمان در نظر گرفته شود و ساختمان قبلی بیمارستان۲۲بهمن شهرستان به یک مرکز بهداشتی و درمانی با همان نام ۲۲ بهمن ادامه فعالیت دهد.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها، خرداد ماه سال گذشته بود که دکتر هاشمی وزیر بهداشت دولت تدبیر بمنظور افتتاح بیمارستان مسجدسلیمان به این شهرستان سفر کرد.

وزیر بهداشت  در کنار افتتاح بیمارستان وعده های دیگری هم در حوزه پزشکی و سلامت به مردم مسجدسلیمان داد و هم اکنون که یکسال از اعلام این وعده ها گذشته هیچ یک از آنها تاکنون عملی نشده است.

وزیر بهداشت در جمع مردم مسجدسلیمان وعده داد تا یک دستگاه ام آر آی برای مسجدسلیمان در نظر گرفته شود و ساختمان قبلی بیمارستان۲۲بهمن شهرستان به یک مرکز بهداشتی و درمانی با همان نام ۲۲ بهمن ادامه فعالیت دهد.

همچنین اسماعیل جلیلی نماینده مسجدسلیمان که روزهای پایانی حضور خود در مجلس شورای اسلامی را سپری می کند در نشست مطبوعاتی خود در آبان ماه سال گذشته گفت که دستگاه ام آر آی مسجدسلیمان در اهواز است و در آینده ای نزدیک در مجتمع سلامت۲۲بهمن به بهره برداری خواهد رسید.

IMG-20160424-WA0001_resized

حال که یکسال از وعده وزیر محترم بهداشت و بیش از یک نیمسال از وعده جناب جلیلی نماینده محترم می گذرد همچنان مردم شهرستان های مسجدسلیمان,لالی , اندیکا و هفتکل برای استفاده از دستگاه ام آر آی باید روزها و بلکه هم ماهها در نوبت مراکز درمانی مرکز استان باشند.

در یکمین سالگرد وعده های عملی نشده وزیر بهداشت به مردم مسجدسلیمان وی روز گذشته بار دیگر برای افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی به استان خوزستان سفر کرده است. دکتر هاشمی با سفر به شهرستان رامهرمز بخش «ام.آر. آی»بیمارستان امام (ره) این شهرستان را  با هزینه‌ای بالغ‌بر ۴۸ میلیارد ریال و «سی.تی.اسکن» با هزینه‌ای بالغ‌بر ۲۵ میلیارد ریال افتتاح کرد.

 امیدواریم جناب دکتر هاشمی در این سفر یادی هم از وعده هایی که در سال گذشته به مردم محروم مسجدسلیمان داده کند و به انتظار چندین ساله مردم چهار شهرستان برای بهره مندی از یک دستگاه عکسبرداری ام آر آی پایان دهد.

گفتنی است که شهرستان های مسجدسلیمان,لالی , اندیکا و هفتکل همواره در بخش‌های مختلف درمانی و بهره مندی از پزشکان متخصص با مشکلات فراوان مواجه بوده و بدلیل کمبود امکانات در مراکز درمانی این شهرستان ها تقریبا اکثر بیمارانی که نیازمند نظارت و درمان جدی هستند ناگزیر به مراجعه به مراکز درمانی مرکز استان  هستند.

آسماری