مسجدسلیمان آب ندارد/ کربلا این جاست…
مسجدسلیمان آب ندارد/ کربلا این جاست…
علیرغم گذر از تنش آبی تابستانه، برخی محلات بخش مرکزی مسجدسلیمان این روزها با مشکلات بی آبی روبرو هستند.

عصر اولین ها// ساکنین برخی محلات مسجدسلیمان از مشکلات بی آبی و افت فشار آب خبر می دهند. یکی از ساکنین محله نفتون در این خصوص گفت: محله نفتون، روبروی تعاونی شرکت نفت چهارمین روز بی آبی را پشت سر می گذراند. فقط امروز در حد نیم ساعت آنهم فشار آب به حدی کم بود که هیچکدام از مخازن آب منازل آبگیری نشد. این شهروند از مسئولین آبفا درخواست پیگیری و رسیدگی فوری را داشت.
یکی دیگر از شهروندان ساکن هشت بنگله نیز بیان داشت: منطقه ای که در آن ساکن هستیم (نمره یک پشت فروشگاه افق کوروش) حدود چهار روز است که با قطعی آب مواجه هستیم و این موضوع شرایط سختی را برایمان ایجاد کرده است. این شهروند درخواست رسیدگی فوری و حل مشکل بی آبی محله را داشته است. 

با این حال علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان سال گذشته با اشاره به اینکه در این مدت با پیگیری‌های متعدد موفق شده‌ایم بخشی از مناطق را واردمدار کرده و از این شبکه بهره‌مند شده‌اند، بیان کرد: محلات باغ چشمه علی، مال شنبه، پنج بنگله، نمره دو، چشمه علی، چهار بیشه، جی تایپ، چت شوید، سر مسجد، نفتک، ریل ویل، هشت بنگله، نمره یک، نمره ۸، بی بی یان، مال کریم، شهرک خیبر و شهرک ولیعصر، شهرک امام رضا و کمپ کرسنت مشکلات آنها حل شده است.

هر چند که عمده این مشکلات معمولاً در فصل تابستان و دوره تنش آبی ایجاد می شد ولی انتظار می رود تا مسئولین آبفا ضمن رسیدگی فوری به موضوع درصدد رفع مشکلات آب محلات برآیند.