مشکل فنی در ایستگاه پمپاژ کوت عبداله باعث بالازدگی فاضلاب شد
مشکل فنی در ایستگاه پمپاژ کوت عبداله باعث بالازدگی فاضلاب شد

عصر اولین ها// معاون بهره برداری توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: پمپ مکش فاضلاب ایستگاه کوت عبداله در منطقه پیچ خزامی شهرستان کارون دچار مشکل فنی شد و از مدار خارج شده است. سیدجمال الدین موسوی پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این اتفاق ۲ روز […]

عصر اولین ها// معاون بهره برداری توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: پمپ مکش فاضلاب ایستگاه کوت عبداله در منطقه پیچ خزامی شهرستان کارون دچار مشکل فنی شد و از مدار خارج شده است.

سیدجمال الدین موسوی پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این اتفاق ۲ روز گذشته رخ داده است افزود این حادثه باعث شد تا فاضلاب در منطقه خزامی شهرستان کارون دچار بالا زدگی شودلدا یکدستگاه پمپ جایگزین در این ایستگاه قرار داده شده اما به قدرت پمپ اصلی ایستگاه نیست.

وی گفت: در حال حاضر هفت دستگاه تانکر  برای مکش فاضلاب رها شده در منطقه بکار گرفته شده است و تنها در خیابان عباسپور این منطقه فاضلاب در سطح خیابان جاری است.

معاون بهره برداری توسعه فاضلات شرکت آبفای اهواز با اشاره به اینکه این نوع  مشکلات فنی ممکن است برای پمپ ها و تجهیزات ایستگاه های آب و فاضلاب رخ دهد اظهار داشت: پمپ اصلی ایستگاه در دست تعمیر است و تا فردا وارد مدار می شود. 

بهسازی و توسعه فاضلاب  شهرستان های اهواز و کارون در برنامه کاری شرکت آبفای اهواز و استان خوزستان قرار دارد و از محل صندوق توسعه ملی ۵۰ میلیون یورو به این طرح اختصاص یافته است.