معارفه بدون تودیع سرپرست معاونت فرمانداری مسجدسلیمان در سکوت خبری
معارفه بدون تودیع سرپرست معاونت فرمانداری مسجدسلیمان در سکوت خبری

بحران مشروعیت؛ چالش معاونت جدید فرمانداری مسجدسلیمان/
شایسته سالاری در دوره نمایندگی ورناصری؛ از شعار تا واقعیت/
تنزل جایگاه معاونت فرمانداری؛ از سوابق متعدد فنی و عمرانی تا کارشناسی بخشداری /
انتصابات طایفه ای و شکاف عمیق در پیشرفت مسجدسلیمان/
حکم انتصاب معاون جدید فرمانداری در آستانه لغو ؟!

عصر اولین ها//در حالی که طی روزهای اخیر زمزمه های تغییرات در معاونت فرمانداری مسجدسلیمان به گوش می رسید مراسم معارفه سجاد سلطانی به عنوان سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری مسجدسلیمان برگزار شد.
به گزارش عصر اولین ها، مراسم معارفه معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری مسجدسلیمان برگزار شد و سجاد سلطانی بعنوان سرپرست این معاونت جایگزین ابراهیم بهرامی شد. این انتصاب قرار بود طی جلسه روز گذشته انجام پذیرد که با اعتراض جمعی از عوامل فرمانداری مسجدسلیمان همراه شد و ظهر امروز در سکوت خبری انجام گرفت. اگر چه سلطانی پیش از این به عنوان کارشناس بخشداری اندیکا مشغول فعالیت بود اما بهرامی معاونت پیشین فرمانداری مسجدسلیمان با تحصیلات کارشناسی ارشد عمران، سالها عضویت در کمیسیون مناقصات، مسئول دفتر فنی، رئیس گروه برنامه ریزی فرمانداری، عضو ثابت کمیسیون های کشاورزی و اراضی، دبیر کمیسیون تطبیق، سه دوره مسئول بازرسی انتخابات و عناوین دیگری را بعنوان سوابق مدیریتی خود در کارنامه داشت.
علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان در اولین جلسه شورای اداری مسجدسلیمان گفته بود : ملاک بنده در ارزش گذاری مدیران رضایت مردم است و برای کاهش این نگرانی ها نیاز به تدبیر است که این تدبیر در مدیریت جهادی تعریف شده است. مردم انتظار دارند بدون جناح بازی های سیاسی و طایفه ای به فکر خدمت باشیم. وی گفت: من نیامده ام برای قتل عام مدیران یا برای تسویه حساب های شخصی و جناحی اما خط قرمز من مردم و رضایت آنان است که باید به آن توجه داشت.
با این حال تغییرات در معاونت فرمانداری مسجدسلیمان با اشاره به سوابق معاونت پیشین تأمل برانگیز بوده است. این موضوع از آنجایی قابل توجه بوده که معاونت جدید حضور در بخشداری اندیکا بعنوان کارشناس را در کارنامه دارد. از طرفی نارضایتی بخشی از مجموعه فرمانداری مسجدسلیمان از انتصاب اخیر و به نوعی تحریم نشست معارفه ای که بدون تودیع انجام گرفت معاونت جدید فرمانداری را با چالش های متفاوتی همراه خواهد ساخت. هر چند باید دید اینگونه انتصابات تا چه اندازه مورد حمایت استاندار خوزستان خواهد بود و احتمال لغو این حکم در روزهای آتی را نیز می توان متصور بود.