معرفی برگزیدگان مسابقه “شهر پاک = شهروند مسئولیت پذیر”
معرفی برگزیدگان مسابقه “شهر پاک = شهروند مسئولیت پذیر”
برگزیدگان مسابقه "شهر پاک = شهروند مسئولیت پذیر" معرفی شدند.

به گزارش عصر اولین ها به نقل از روابط عمومی انجمن همیاران محیط زیست شهرستان مسجدسلیمان، هوشنگ عالی نسب مدیرعامل این انجمن از تقدیر از برگزیدگان مسابقه “شهر پاک = شهروند مسئولیت پذیر” خبر داد.
عالی نسب گفت: فراخوان این مسابقه به مناسبت هفته محیط زیست و با ارائه مهلت سه هفته در راستای توجه شهروندان به اهمیت استفاده ی مجدد از وسایل دور ریز و کاهش تولید پسماندها انتشار یافت.
وی افزود هدف از مسابقه ی مذکور، ارائه کارهای هنری در جهت استفاده مجدد از دورریزهای پارچه ای و لباس های کهنه بوده که در این میان چندی از شهروندان و دانش آموزان خوش ذوق، هنرمند و دوستدار محیط زیست به عنوان نفرات برتر در این زمینه شناخته و معرفی گردند.
گفتنی است برنامه تقدیر از نفرات برگزیده به میزبانی اداره حفاظت محیط زیست و با حضور ریاست محترم اداره حفاظت محیط زیست مسجدسلیمان برگزار گردید.
عالی نسب در پایان نیز از زحمات جناب آقای حامد احمدپور معاونت محترم امور فرهنگی شهرداری مسجدسلیمان در راستای همکاری بسیار شایسته در تحقق اهداف توسعه پایدار، تهیه جوائز با محتوای محیط زیستی و ترویج فرهنگ کاهش و عدم استفاده از پلاستیک ، تقدیر و سپاسگزاری نمود.