نام حسین عالی محمدی در جمع ورزشکاران کتاب رکوردهای ملی ایران
نام حسین عالی محمدی در جمع ورزشکاران کتاب رکوردهای ملی ایران
کتاب رکوردهای ملی ایران نوشته هادی رضایی در ۴۲۴ صفحه منتشر شده که نام حسین عالی محمدی ورزشکار افتخارآفرین مسجدسلیمان نیز در این کتاب به چشم می خورد.

عصر اولین ها// کتاب «رکوردهای ملی ایران» نوشته هادی رضایی رئیس کمیته ملی ثبت رکوردهای کشور در ۴۲۴ صفحه منتشر شده و نام ورزشکار افتخارآفرین مسجدسلیمان نیز درآن به چشم می خورد.

به گزارش عصر اولین ها، «رکوردهای ملی ایران» با معرفی بیش از سه هزار نفر رکورد دار در بیش از ۴۰۰ آیتم ثبت شده نخستین کتاب با این موضوع و محتوی در نوع خودش میباشد. در این کتاب به اینکه چگونه می توانید رکورد خود را به ثبت ملی برسانید پاسخ داده شده است. تصاویر منحصر به فرد از زنان و مردان رکورددار ایران در صفحات تمام رنگی این کتاب مزیت خیره‌کننده دیگر آن برای مخاطبانش است. این اثر در ۴۲۴ صفحه، شمارگان هزار نسخه از انتشارات رهنج ( رسانه هنر نقش جهان ) با قیمت ۴۹۰ هزار تومان منتشر شده است.

نام حسین عالی محمدی ورزشکار مسجدسلیمانی و رکورد دار حرکات نمایشی با توپ فوتبال نیز در این کتاب به چشم می خورد. حسین عالی محمدی تنها ورزشکار در رشته همگانی مسجدسلیمان است که تاکنون چندین رکورد از جمله طی مسافت اصفهان به شاهین شهر، فتح برج میلاد (سال های ۹۲ و ۹۳ )،طی مسافت بین شاه عبدالعظیم تا مرقد امام خمینی(ره)، مسافت ۱۵ کیلومتری مرز بین آسیا و اروپا را که از پل معروف بسفر می گذشت، فتح دیوار چین و… را با حرکات نمایشی توپ به نام مسجدسلیمان به ثبت برساند.