ناکامی تیم شهرداری مسجدسلیمان در صعود به فینال رقابتهای انتخابی کشور در عین شایستگی
ناکامی تیم شهرداری مسجدسلیمان در صعود به فینال رقابتهای انتخابی کشور در عین شایستگی

سایت خبری شهر اولین ها// تیم فوتسال شهرداری مسجدسلیمان با وجود شایستگی از صعود به دیدار نهایی مسابقات فوتبال کارگران استان خوزستان انتخابی مسابقات قهرمانی کشور بازماند. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها ،مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال کارگران استان خوزستان برگزار شد و  تیم فوتسال شهرداری مسجدسلیمان که پیش از این حضور خود […]

سایت خبری شهر اولین ها// تیم فوتسال شهرداری مسجدسلیمان با وجود شایستگی از صعود به دیدار نهایی مسابقات فوتبال کارگران استان خوزستان انتخابی مسابقات قهرمانی کشور بازماند.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها ،مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال کارگران استان خوزستان برگزار شد و  تیم فوتسال شهرداری مسجدسلیمان که پیش از این حضور خود را در جمع چهار تیم برتر مسجل نموده بود در مقابل میزبان رقابتها تیم گاز خوزستان مدافع عنوان قهرمانی با نتیجه چهار بر دو مغلوب شد و از صعود به دیدار فینال باز ماند.

در دیگر دیدار این مرحله فولاد خوزستان تیم نوردلوله را شکست داد و دیگر تیم فینالیست این مسابقات لقب گرفت.دیدارهای فینال و رده بندی نیز عصر روز سه شنبه ۳۱ شهریورماه برگزار خواهد شد و طی آن شهرداری مسجدسلیمان و نوردلوله اهواز به مصاف هم خواهند رفت.

نفرات تیم فوتسال شهرداری مسجدسلیمان:
محمد آلبا
رضا باقرنیا
ابراهیم بتوندی
محمد حاتمی
کوروش نوذری
ایمان کایدی
احمدرضا قنبری
فرشید نظرپور

بازیکنان کمکی:
سیاوش حسینی
امین شفیعی
جعفر نامدارزاده
اسماعیل نظرپور

سرمربی:روح الله جلیلی
مربی:سید مهدی صالحی
سرپرست:شکرالله نظرپور