نصیریان دوست: قصد جذب دو مهاجم را داریم
نصیریان دوست: قصد جذب دو مهاجم را داریم

شهر اولین ها//مدیرعامل نفت مسجدسلیمان با اعلام اینکه درصدد جذب مهاجم برای تکمیل تیم هستند ابراز امیدواری کرد که تاریخ شروع لیگ به‌روزهای آتی موکول شود.  به گزارش شهر اولین ها، مهران نصیریان دوست مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما  ابتدا در خصوص تعداد 5 بازیکن مازادی که امروز (شنبه) توسط تارتار […]

شهر اولین ها//مدیرعامل نفت مسجدسلیمان با اعلام اینکه درصدد جذب مهاجم برای تکمیل تیم هستند ابراز امیدواری کرد که تاریخ شروع لیگ به‌روزهای آتی موکول شود.

 به گزارش شهر اولین ها، مهران نصیریان دوست مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما  ابتدا در خصوص تعداد 5 بازیکن مازادی که امروز (شنبه) توسط تارتار سرمربی این تیم اعلام‌شده است گفت: « به‌هرحال تارتار با توجه به بازی‌های تدارکاتی که اخیراً با تیم‌های امید ایران، آلومینیوم اراک، صنعت نفت آبادان، پرسپولیس و نود ارومیه برگزار کردیم شناخت نسبتاً خوبی را به دست آورده و اقدام به چنین تصمیماتی گرفت.»

وی در ادامه افزود: «همان‌طور که می‌دانید در این بازی‌ها به‌جز بازی آخر در خط دفاعی آمار خوبی را داشتیم اما همچنان ضعف گلزنی از فصل گذشته پابرجا مانده است و به همین خاطر سرمربی تیم قصد دارد با این تصمیم جا برای ورود بازیکنان جدید باز کند و انشاءالله ظرف چند روز آینده بازیکنان جانشینی را به جمع تیم اضافه خواهیم کرد. البته در همین راستا امروز محمدابراهیمی را در فاز تهاجمی به خدمت گرفتیم. اما تارتار در مباحث فنی اختیار تام دارد و مورد حمایت باشگاه است»

وی در ادامه با انتقاد از شرایط سختی که سازمان لیگ نسبت به فراهم کردن امکانات ورزشگاه شهید بهنام محمدی بر روی باشگاه آورده است اظهار داشت: «باور کنید ما خودمان از همه بیشتر دلمان می‌خواهد ورزشگاه شهید بهنام محمدی صاحب امکانات شود و به همین منظور هم کیفیت چمن ورزشگاه را نسبت به سال‌های پیش ارتقا دادیم و همچنین باوجود گرمای هوای 50 درجه بسیاری از جایگاه سکوها را ترمیم کردیم. اما دو نکته را فراموش نکنید اول آنکه قدمت این ورزشگاه برمی‌گردد به 100 سال گذشته و اینکه امکاناتی نظیر دوربین‌های مداربسته و گیت الکترونیکی هزینه‌های گزافی را می‌خواهد که واقعاً تأمین آن انصافاً برای تیم ما که درآمدی خاصی نداریم بسیار سخت است. آقای بهاروند باور کنید ما هم مشکلات خاص خودمان را داریم.»

نصیریان دوست که پیش‌ازاین قصد استعفا از سمت مدیرعاملی را داشت که با مخالف هیئت‌مدیره مواجه شده در ادامه خاطرنشان کرد: «اگر تاریخ آغاز لیگ به‌روزهای دیگر موکول نشود احتمال می‌دهم دو بازی را در خارج از خانه برگزار کنیم ولی هنوز به‌طورقطع نمی‌شود در این موردنظر قطعی را داد.»