نظارت بر اسکان نوروزی و سفرهای راهیان نور در خوزستان
نظارت بر اسکان نوروزی و سفرهای راهیان نور در خوزستان
معاون تربیت بدنی و تندرستی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان از نظارت بر اسکان نوروزی و سفرهای راهیان نور خبر داد.

عصر اولین ها// معاون تربیت بدنی و تندرستی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان از نظارت بر اسکان نوروزی و سفرهای راهیان نور خبر داد.

محمود معزی در جلسه قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد استانی مدیریت کرونا که امروز (۲۴ اسفندماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: روز گذشته آخرین دستورالعمل کنترل کرونا در مدارس با تاکید بر واکسیناسیون به دست رسیده و به همه مدیران ابلاغ شده است.

 وی افزود: ارزیابی ۲۷ هزار و ۱۹۴ مدرسه ابتدایی، ۱۴ هزار و ۲۵۳ مدرسه متوسطه اول و ۲۶۰ مدرسه متوسطه دوم در خوزستان انجام شده است. در قالب این ارزیابی موارد زیادی از جمله حضور دانش‌آموزان در مدارس و شیوه آموزش بررسی شده است.

معاون تربیت بدنی و تندرستی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: سیاست بر مبنای توسعه آموزش حضوری و بازگشایی مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ویژه در سال پیش رو است.

وی با اشاره به راه‌اندازی کمپین سالم در چهارشنبه آخر سال، بیان کرد: در زمینه اسکان نوروزی نیز در ۱۰ هزار مدرسه خوزستان وبیناری با حضور همه روسای آموزش و پرورش، دانشگاه‌های علوم پزشکی و آتش‌نشانی در حال اجرا است بنابراین نظارت در زمینه اسکان نوروزی و سفر راهیان نور پیش‌بینی شده است.