نفت مسجدسلیمان همچنان در خواب تابستانی بسر می برد … ؟!
نفت مسجدسلیمان همچنان در خواب تابستانی بسر می برد … ؟!

شهر اولین ها//اين روزها باشگاه ‌نفت مسجدسلیمان در سكوت به سر مي‌برد و در آن خبري نيست، نه فعاليت خاصي صورت مي‌گيرد، نه برنامه خاصي تدوين مي‌شود، نه خبري از جذب بازيكن ، سرمربی جديد و تسويه حساب بابازيكنان قديمي است، هر چه قدر هم كه با تلفن مسوولان و بازيكنان اين باشگاه تماس مي‌گيريم […]

شهر اولین ها//اين روزها باشگاه ‌نفت مسجدسلیمان در سكوت به سر مي‌برد و در آن خبري نيست، نه فعاليت خاصي صورت مي‌گيرد، نه برنامه خاصي تدوين مي‌شود، نه خبري از جذب بازيكن ، سرمربی جديد و تسويه حساب بابازيكنان قديمي است، هر چه قدر هم كه با تلفن مسوولان و بازيكنان اين باشگاه تماس مي‌گيريم يا خاموش است يا در دسترس نيست و يا اينكه اصلا جواب نمي‌دهند.

به گزارش شهر اولین ها، حق هم دارند مي‌گويند در مسجدسلیمان ومحدوده ی باشگاه نفت خط نمي‌دهد! البته فقط در زمان‌هايي كه نفت دچار مشكلات حاشيه اي مي‌شود اين اتفاق (عدم آنتن‌دهي) رخ مي‌دهد.خلاصه اينكه از اوضاع و احوال نفت بي‌خبر‌، بي‌خبريم.

خصوصا از تغييرات احتمالي باشگاه گويا قرار نيست خبري هم باشد؛ اما باد سخن‌چين كه به سوي ما مي‌آمد، خبرهايي در گوشمان نجوا كرد، خبرهايي كه ما از شنيدنش بسيار متعجب شديم ولي خب نمي‌توانيم بگوييم خوب يا بد، اگر هم بگوييم مثل خيلي از باشگاهداران دولتي و خصوصي سريع واكنش از خود نشان مي‌دهند! فقط همين قدر بگوييم كه اين سكوت و بي‌خبري در نفت آرامش قبل از طوفان است، بله گويا طوفاني در راه است و اين طوفان خيلي‌ها را با خود مي‌برد و يک سري افراد را با خود مي‌آورد، آن سوي پرده، آري؛ پشت پرده خبرهاي زيادي است!

در اين سكوت شیران زاگرس خبرهاي بسيار نهفته است. خوب در گوش دوستداران فوتبال اين ديار از آن دورها صدايي مي‌آيد، هوا هم كمي گرم شده انگار خيلي نزديک است، راستي آقايان مديريت فعلي مراقب باشيد.اين گرمي هوا و اين شرجي و… آقايان را از خواب خوش خود بيدار كند وگرنه بعد از طوفان و… شايد گروهي از اين تغييرات خوشحال و گروهي هم زانوي غم بغل گرفته و براي آينده اشک خواهند ريخت.

اما عده‌اي اعتقاد دارند عدم صعود نفت به ليگ‌برتر اگر هيچ مزيتي نداشت ماهيت بسياري از بازيكنان اين تيم را نشان داد! بازيكناني كه هر بار مصاحبه‌اي از آنها دررسانه های گروهی چاپ مي‌شد به گونه‌اي سخن مي‌گفتند كه گويي از فرهاد و شيرين هم عاشق‌ترند! آنها خود را عاشق مردم مسجدسلیمان معرفي مي‌كردند و اظهار مي‌داشتند اگر كوه‌ها بلرزند، آنها در عشق به ‌نفت و مردمان مسجدسلیمان دچار تزلزل خاطر نخواهد شد! مي‌گفتند براي ما پول آنقدر بي‌ارزش است كه حتي حاضريم از جيب خودمان و به خزانه باشگاه كمک كنيم!

اما بايد رك و پوست‌كنده بگوييم نفت را مدعيان دروغين به رنگ زردطلايي بيچاره كردند! به هر حال همانگونه كه در ابتداي مطلب از وقوع طوفاني جديد خبر داده‌ايم، اميدواريم نفتي‌ها با اين طوفاني كه در راه است به ساحل آرامش برسند.

ورزش جوان