پیام تبریک سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند بمناسبت هفته تربیت بدنی
پیام تبریک سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند بمناسبت هفته تربیت بدنی

عصر اولین ها// کریم عسکرنیا سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند طی پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است: به نام خدا فلسفه تعیین و نام گذاری هفته ای تحت عنوان تربیت بدنی و ورزش، آشنایی جامعه با اهمیت اثرات کاربردی ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، توسعه و […]

عصر اولین ها// کریم عسکرنیا سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند طی پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

فلسفه تعیین و نام گذاری هفته ای تحت عنوان تربیت بدنی و ورزش، آشنایی جامعه با اهمیت اثرات کاربردی ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، توسعه و اشاعه ورزش در خانه و خانواده و هدایت آحاد جامعه به مشارکت در فعالیت های ورزشی است و بایستی با بهره جستن از فرصت ایجاد شده، تشویق و ترغیب همگانی به شرکت در فعالیت های ورزش همگانی در جهت شکل گیری جامعه ای سالم و پویا در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

ورزش در شهرستان گتوند با توجه به سرمایه انسانی جوان و مستعد شرایط مناسبی را برای رشد و موفقیت دارد و می تواند عرصه پیشرفت را برای جوانان فراهم آورد. و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگ و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور این خطه در عرصه رقابت های ملی و بین المللی بود.

اینجانب فرا رسیدن هفته تربیت بدنی  ( ۲۶ مهر لغایت ۲ آبانماه) را به جامعه بزرگ ورزش و جوانان سراسر شهرستان و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش شهرستان سهمی را بر عهده دارند، تبریک عرض می نمایم.
از کلیه مسئولین بویژه ، نماینده مردمی و ورزشکار و ورزش دوست شهرستان گتوند. فرمانداری محترم ، ائمه جمعه و جماعت، روسای ادارات ، روسای هیئت ها ورزشی، پیشکسوتان، ورزشکاران، مربیان، داوران، دبیران ورزش و تمامی جامعه ورزش در راستای تلاش و همراهی  و ارتقاء سطح کمی و کیفی ورزش تقدیر و تشکر می کنم و از درگاه خداوند منّان سلامتی، بهروزی و توفیق در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش شهرستان و استان و کشور مسئلت مینمایم