پیشاپیش بابت انصراف ملاثانی از لیگ یک عذرخواهی می‌کنم
پیشاپیش بابت انصراف ملاثانی از لیگ یک عذرخواهی می‌کنم

عصر اولین ها// مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی با اشاره به حمایت نشدن از سوی مسئولان خوزستان، گفت: اگر از لیگ یک انصراف دادیم، مردم بدانند که مسئولان دست ما را نگرفتند و مجبور به استعفا شدیم و پیشاپیش از آن ها عذرخواهی می کنم. به گزارش عصر اولین ها، سید سلطان حسینی اظهارکرد: از لیگ […]

عصر اولین ها// مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی با اشاره به حمایت نشدن از سوی مسئولان خوزستان، گفت: اگر از لیگ یک انصراف دادیم، مردم بدانند که مسئولان دست ما را نگرفتند و مجبور به استعفا شدیم و پیشاپیش از آن ها عذرخواهی می کنم.

به گزارش عصر اولین ها، سید سلطان حسینی اظهارکرد: از لیگ دو تاکنون هر چه برای استقلال ملاثانی هزینه شده است، شخصی بوده است و در حالی که برای تیم داری در لیگ یک نیز توانایی مالی نداشتیم اما تعدادی از مسئولان استان خوزستان که در روز بازی فینال ما در لیگ دو در ورزشگاه حاضر شده بودند، امیدهای بسیاری به ما دادند و بر این اساس استقلال ملاثانی را راهی لیگ یک کردیم.

وی بیان کرد: متاسفانه در حالی که شش هفته از لیگ یک گذشته است، همچنان با هزینه های شخصی تیم را اداره می کنیم و واقعا تیم داری با هزینه های شخصی سخت است و مسئولان خوزستانی هم نه تنها از ما حمایت نداشته اند، بلکه جواب تلفن من را هم نمی دهند.

مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی عنوان کرد: ای کاش همان مسئولانی که در روز شادی و قهرمانی آمدند و به ما قول دادند، اکنون نیز پای قول هایشان می ماندند و در روز سخت هم دست ما را می گرفتند.

وی خطاب به مسئولان خوزستان و نمایندگان استان در مجلس، گفت: شاید تا هفته هفتم بتوانم به این تیم کمک کنم و اگر مسئولان به ویژه نمایندگان مردم اهواز که قول حمایت دادند، به ما کمک نکنند، قطعا از لیگ یک انصراف می دهیم. البته آقای حسینی یکی از نمایندگانی است که به ما قول داد و به وعده خود عمل کرد اما دو نماینده دیگر نه تنها به قول خود عمل نکرده اند، حتی جواب تلفن ما را هم نمی دهند. تیم ملاثانی در حال پاشیده شدن است و اگر انصراف دادیم، مردم فوتبال دوست ملاثانی بدانند که مسئولان دست ما را نگرفتند و مجبور به استعفا شدیم و پیشاپیش از آن ها عذرخواهی می کنم.

  • منبع خبر : ایسنا