پیگیری های نماینده منتخب مردم برای برون رفت حوزه انتخابیه از وضعیت اقتصادی موجود
پیگیری های نماینده منتخب مردم برای برون رفت حوزه انتخابیه از وضعیت اقتصادی موجود

شهر اولین ها// دکتر علیرضا ورناصری منتخب مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دو دیدار جداگانه با مسئولین کشوری پیگیر وضع اقتصادی منطقه گردید. به گزارش شهر اولین ها به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده منتخب مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل، در ابتدا نشست دکتر ورناصری با […]

شهر اولین ها// دکتر علیرضا ورناصری منتخب مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دو دیدار جداگانه با مسئولین کشوری پیگیر وضع اقتصادی منطقه گردید.

به گزارش شهر اولین ها به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده منتخب مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل، در ابتدا نشست دکتر ورناصری با دکتر پورمحمدی معاون سازمان و برنامه و بودجه برگزار شد و طرفین در خصوص اعتبار بخشی به منطقه و تاکید بر تخصیص منابع مالی برای فعالیت های عمرانی متوقف شده ی منطقه در چارچوب برنامه ها و سیاست های توسعه کشور به گفتگو پرداختند.

در ادامه نیز دیدار نماینده منتخب مردم با دکتر قبادیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام گرفت و گفتگوهایی پیرامون بررسی راهکارهای رشد صنعت و اقتصاد در منطقه در راستای تحقق شعار “جهش تولید” و آغاز به کار روند فعالیت شهرک های صنعتی منطقه صورت پذیرفت .