پیگیری های نماینده منتخب مردم همچنان ادامه دارد
پیگیری های نماینده منتخب مردم همچنان ادامه دارد

شهر اولین ها// دکتر علیرضا ورناصری طی نشست با رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در خصوص مسائل مرتبط کاری به بحث و تبادل نظر پرداخت. به گزارش شهر اولین ها به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دکتر علیرضا ورناصری، وی ضمن حضور درسازمان […]

شهر اولین ها// دکتر علیرضا ورناصری طی نشست با رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در خصوص مسائل مرتبط کاری به بحث و تبادل نظر پرداخت.

به گزارش شهر اولین ها به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دکتر علیرضا ورناصری، وی ضمن حضور درسازمان صنعت ؛ معدن و تجارت استان خوزستان با دکتر نظری به دیدار و گفتگو پرداختند.

در این دیدار دکتر ورناصری بر لزوم رسیدگی به مشکلات عمومی کارگاه ها ؛کارخانجات و واحدهای تولیدی منطقه اشاره داشتند.

وی در ادامه به نظارت بر بهره برداری صحیح از معادن منطقه و اعمال مدیریت منطقی در راستای حفظ محیط زیست تاکید داشتند.

در پایان دکتر ورناصری تسریع در رسیدگی به پرونده اعطای تسهیلات واحدهای تولیدی مستقر در منطقه جهت شکوفایی تولید و به وقوع پیوستن شعار جهش تولید را خواستار شدند.

دکتر ورناصری در ادامه با حضور در شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان با مهندس اخلاق محمدیان مدیر عامل این شرکت به دیدار و رایزنی پرداختند‌.

در این دیدار دکتر ورناصری خاطر نشان کرد: شهرک‌ها و نواحی صنعتی از ارکان اصلی در مسیر دستیابی به اقتصاد بدون نفت هستند که می‌توانند در تحقق حداکثری شعار جهش تولید، نقش بسزایی داشته باشند.

در ادامه دکتر ورناصری رفع و کاهش نرخ بیکاری و رونق تولید را دو دغدغه و رسالت اصلی خود در شرایط کنونی کشور برشمرد و اظهار داشت : شهرک های صنعتی نقش بسزایی در افزایش اشتغال ایفا می کنند که لازم است واحد های تولیدی و صنعتی راکد در شهرک های صنعتی منطقه مجددا احیا گردند.