چالش بزرگ معرفی مدیرعامل، پیش پای نفت مسجدسلیمان
چالش بزرگ معرفی مدیرعامل، پیش پای نفت مسجدسلیمان
نفت‌مسجدسلیمان این‌بار سرمربی دارد، مدیرعامل ندارد!

باشگاه نفت‌مسجدسلیمان همچنان در انتظار انتخاب مدیرعامل از سوی مدیران نفتی‌ است.

پس از پایان لیگ بیست‌ویکم هدایت یزدی که به نوعی با دست خالی توانست نفت را در لیگ برتر حفظ کند، به دلیل مشکلات ساختاری و مالی فروان و علی‌رغم این‌که پیش از این عنوان کرده بود که برنامه‌های خوبی برای ساختارمند شدن باشگاه نفت دارد، از این باشگاه جدا شد.

 چند روز بعد نیز مدیران نفتی با رضا مهاجری سرمربی نفت که در نیم فصل دوم فصل گذشته به این تیم اضافه شده بود، تشکیل جلسه دادند و به توافق رسیدند.

اما نکته مهم این است، باشگاه نفت مسجدسلیمان در حال حاضر مدیرعامل به عنوان فردی تصمیم‌گیرنده و تعیین کننده خط مشی، ندارد. مشکلی که برای نفت‌ها به چالش تبدیل شده و هنوز حتی نتواسته‌اند با رضا مهاجری به صورت رسمی قرارداد همکاری امضا کنند یا در خصوص دیگر موارد تیم تصمیم‌گیری شود.

اگرچه از هوشنگ نصیرزاده به عنوان گزینه مدیرعاملی باشگاه نفت نام برده می‌شد اما مسئولات نفتی هنوز به صورت رسمی این موضوع را تایید نکرده‌اند. البته طی یکی دو روز گذشته نیز مجددا عنوان شد که یزدی به باشگاه برگشته است که این مدیر در گفت و گو با ایسنا، بازگشتش به مسجدسلیمان را تکذیب و عنوان کرد، مسئولان نفتی با او صحبتی نداشته‌اند.

همچنین از آن‌جا که اعضای هیات مدیره باشگاه نیز از پرسنل وزارت نفت هستند، با اتمام هر فصل فوتبالی احکام مدیریتی آن‌ها به اتمام رسیده و برای ادامه فعالیت باید منتظر صدور مجوز جدید از سوی مسئولان نفتی باشند و هنوز اعضای هیات مدیره جدید هم معرفی نشده‌اند.

به نظر می‌رسد باشگاه نفت مسجدسلیمان مانند تمامی فصل های گذشته، دچار سردرگمی شده است و برای یک بار هم که در انتخاب سرمربی زود اقدام کردند، در انتخاب مدیرعامل که نقش اصلی را باشگاه دارد، وارد چالش شده‌اند.

  • منبع خبر : ایسنا