کدام گزینه شورای شهر از فرزندان کارآزموده مسجدسلیمان شایسته تر است؟ +عکس
کدام گزینه شورای شهر از فرزندان کارآزموده مسجدسلیمان شایسته تر است؟ +عکس

آن گونه که پیداست برخی اعضای شورا برای اعتماد به فرزندان متخصص، کارآزموده و شایسته مسجدسلیمان تمایلی ندارند. با این حال قابل اشاره است که حداقل طی یک دهه اخیر بسیاری فرزندان مسجدسلیمان در حوزه های شهری و شهرداری رزومه قابل قبولی از خود به جای گذاشته اند که در ذیل به برخی از آنان اشاره شده است: 

عصر اولین ها// رئیس شورای اسلامی شهر مسجد سلیمان گفت: با توجه به بررسی‌های انجام شده طی چند روز آینده شهردار منتخب از میان سه گزینه نهایی معرفی می‌شود. با نگاهی به رزومه برخی فرزندان مسجدسلیمان که در حوزه شهری و شهرداری امتحان خود را پس داده اند جای این پرسش باقی مانده کدام گزینه شورای شهر از افراد کارآزموده و متخصص مسجدسلیمان شایسته است؟

به گزارش عصر اولین ها، شورای شهر مسجدسلیمان این روزها در آزمونی سرنوشت ساز به دنبال معرفی شهردار است. گزینه هایی که در نهایت به افراد غیربومی ختم شده و آن گونه که پیداست برخی اعضای شورا برای اعتماد به فرزندان متخصص، کارآزموده و شایسته مسجدسلیمان تمایلی ندارند. با این حال قابل اشاره است که حداقل طی یک دهه اخیر بسیاری فرزندان مسجدسلیمان در حوزه های شهری و شهرداری رزومه قابل قبولی از خود به جای گذاشته اند که در ذیل به برخی از آنان اشاره شده است.

-عبدالله قاسمی شهردار اسبق مسجدسلیمان، متولد سال ۱۳۵۸ و دانشجوی دکترای مدیریت است. وی ریاست شورای شهر دوره چهارم مسجدسلیمان و کمیسیون فرهنگی شورا را نیز در برهه ای زمان برعهده داشته است. از قاسمی بعنوان یکی از شهرداران موفق سالهای اخیر نام برده می شود و برخی پروژه های عمرانی و زیرساختی شهری نیز در سال های ۹۵ و ۹۶ طی حضور وی بعنوان شهردار مسجدسلیمان انجام گرفته است.

-اسفندیار باقری با سابقه سه دوره سرپرستی شهرداری مسجدسلیمان که از باتجربه ترین پرسنل شهرداری محسوب می شود. باقری دارای مدرک تحصیلی مهندسی عمران است و حضور بعنوان مسئول واحد ساختمانی(صدور پروانه از سال ۷۴تا۷۹)، کارشناس متره و برآورد، کارشناس ممیزی املاک، معاون مالی و اداری و مسئول نمایندگی نوسازی (شهرداری منطقه یک)، دبیر کمیسیون ماده۱۰۰ و ۷۷(از سال ۸۴ تا۹۷)، مدیرعامل سازمان آتشنشانی و اتوبوس رانی(۲سال)، دبیر و مسئول کمیته درآمدزایی، مسئول کمیته انضباطی شهرداری و عضویت در کمیسیون معاملات شهرداری بخشی از رزومه وی می باشد.

-محمد زراسوندی علیپور با سابقه سرپرستی شهرداری مسجدسلیمان که همواره نامش بعنوان گزینه های شهرداری مطرح بوده است. وی دارای کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و ریاست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان های مسجدسلیمان، لالی و اندیکا، رییس اداره تعاون شهرستان مسجدسلیمان، رییس صندوق مهر امام رضا شهرستان های مسجدسلیمان و اندیکا، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، مسوول پیگیری ارتقای درجه شهرداری مسجدسلیمان از رتبه ۸ به ۹ بعد از ۵۰ سال توسط سازمان شهرداری های وزارت کشور، سرپرست اداری و مالی، معاون خدمات شهری، مدیر پسماند شهرداری با پیگیری پروژه احداث کارخانه پسماند و نیروگاه بیوگاز و سرپرست شهرداری مسجدسلیمان بخشی از کارنامه وی می باشد.

-علی هزارسی معاونت خدمات سابق شهرداری مسجدسلیمان که سابقه حضور بعنوان سرپرست شهرداری مسجدسلیمان را نیز در کارنامه دارد. هزارسی دوره سرپرستی شهرداری روزهای نستاً موفقی را پشت سر گذاشت و همواره نامش بعنوان گزینه های سرپرستی مطرح شده است. علاوه بر این هزارسی در دوره معاونت خدمات شهری نیز خدمات شایسته ای را به ثبت رسانیده و در حوزه پسماند نیز پیگیری های شایسته ای را انجام داده است.

-علیرضا کرمزاده مسئول سابق واحد عمران شهرداری مسجدسلیمان که سابقه حضور بعنوان شهردار میانرود را در کارنامه دارد. وی دارای مدرک کارشناس ارشد عمران می باشد و سابقه اجرایی در بخش های مختلف شهرداری مسجدسلیمان از جمله مسئول واحد عمران، مسئول امور پیمان ها و قراردادهای دفتر فنی، مسئول دفتر فنی، مسئول امور حقوقی و قراردادها، سرپرست شهرداری ناحیه ۱ و عضویت در کمیسیون های تخصصی همچنین کارشناس برنامه ریزی عمرانی اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان را در کارنامه خود دارد.

-علی شجاعی شهردار سماله که پیش از این نیز چهار سال بعنوان شهردار گلگیر حضور داشت. وی دانش آموخته کارشناسی ارشد عمران بوده و ریاست کمیسیون سیاست های داخلی و شوراهای جمعیت گام دوم انقلاب استان خوزستان در کارنامه دارد. شجاعی در دوره حضور در شهرداری گلگیر بواسطه ی خدمات و طرح های عمرانی که توسط وی ارایه و اجرا گردید از سوی فرماندار وقت مسجدسلیمان ۲ مرتبه بعنوان مدیر نمونه شهرستان شناخته شد.

-سید یونس احمدپوری معاونت فنی سابق شهرداری که جمله جوانان متخصص شهرداری به شمار می رود. وی در ۲ دوره بعنوان معاونت فنی و عمرانی شهرداری مشغول به فعالیت بود. احمدپوری دانش آموخته کارشناسی ارشد عمران می باشد و کارشناسی فنی عمرانی و شهرسازی، عضویت در کمیسیون معاملات، کمیته فنی و بازرگانی شهرداری و  هیئت مدیره آتش نشانی مسجدسلیمان و همچنین ریاست دفتر فنی و عضو کمیسیون معاملات شهرداری سلطان آباد رامهرمز را نیز در کارنامه دارد.

-محمدرضا کرمزاده عضو شورای شهر دوره سوم که هم اکنون بعنوان روابط عمومی کارخانه آلومینیوم فعالیت دارد. سوابق درخشان شورای شهر دوره سوم در حوزه عمرانی و زیرساختی شهرستان موجب شده تا نام کرمزاده نیز بعنوان یکی از اعضای موفق ادوار شورای شهر مطرح شود. حضور در هیأت اجرایی انتخابات مجلس و شورای شهر در ادوار مختلف از جمله سوابق سیاسی و اجرایی می باشد. علاوه بر این فعالیت های اجتماعی نیز در موسسه خیریه محبان علی ابن ابیطالب (ع) طی سال های اخیر قابل ذکر است.

-بهنام بهزادی دکترای مهندسی هسته ای که دارای سوابق شغلی و مدیریت در صنایع انرژی و نیروگاهی بوده و فعالیتهای علمی ارزشمندی در کارنامه وی به چشم می خورد؛ بهزادی از جمله کاندیدای مطرح انتخابات دوره یازدهم مجلس بوده که از حمایت فراقومی جوانان ،نخبگان و دانشگاهیان بخصوص جامعه ی مهندسان شهرستان برخوردار بوده است.

-عباس عباسی زاده عضو شورای شهر دوره سوم که هم اکنون مدیریت مخابرات کلانشهر اهواز را برعهده دارد. عباسی زاده که از جوانان انقلابی و متعهد شهرستان بشمار می رود سال ها بعنوان مدیر مخابرات مسجدسلیمان حضور داشت و با حضور در جمع شورای شهر دوره سوم کارنامه موفقی را از خود بر جای گذاشته است. وی همچنین دو بار بعنوان مدیر نمونه شهرستان در هفته دولت معرفی شده است.