کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ آسیا توسط فرزند مسجدسلیمان
کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ آسیا توسط فرزند مسجدسلیمان

سایت خبری شهر اولین ها//ورزشکار نفت مسجدسلیمان مدال ارزشمند برنز مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ آسیا را برای کشورمان به ارمغان آورد . به گزارش سایت خبری شهر اولین ها ، محسن شهنی فیض که کارمند امور ورزش این شرکت است توانست پس از نمایندگان چین تایپه و مغولستان با درخشش و شایستگی مدال ارزشمند برنز مسابقات […]

سایت خبری شهر اولین ها//ورزشکار نفت مسجدسلیمان مدال ارزشمند برنز مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ آسیا را برای کشورمان به ارمغان آورد .
به گزارش سایت خبری شهر اولین ها ، محسن شهنی فیض که کارمند امور ورزش این شرکت است توانست پس از نمایندگان چین تایپه و مغولستان با درخشش و شایستگی مدال ارزشمند برنز مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی آسیا در دسته ۸۳ کیلوگرم را برای کشورمان به ارمغان بیاورد .
مسابقات قهرمانی ۲۰۱۶ پاورلیفتینگ آسیا امسال با حضور ۱۸ کشور در شهر ادای پور کشور هندوستان در حال برگزاری است و تاکنون نمایندگان کشورمان در اوزان ۷۴ و ۸۳ کیلوگرم و همچنین در اوزان ۶۶ و ۷۴ بزرگسال موفق به کسب ۲ مدال نقره و ۲ مقام چهارم و پنجم مسابقات شده اند .
در ادامه این مسابقات فردا در اوزان ۱۰۵ و ۱۲۰ بزرگسال دو ورزشکار خوزستانی کاروان پاورلیفتینگ کشورمان به رقابت می پردازند .

20160610_184739_resized