کوه خواری در مسجدسلیمان بیداد می کند + تصاویر
کوه خواری در مسجدسلیمان بیداد می کند + تصاویر

عصر اولین ها// بررسی های میدانی از کوه خواری گسترده در منطقه هشت بنگله مسجدسلیمان حکایت دارد. این در حالی است که انتظار می رود از سوی نهادهای نظارتی پیگیری ویژه ای در این خصوص انجام گیرد. به گزارش عصر اولین ها، زمین‌خواری و کوه‌خواری از جمله مواردی است که این روزها در مسجدسلیمان بیشتر […]

عصر اولین ها// بررسی های میدانی از کوه خواری گسترده در منطقه هشت بنگله مسجدسلیمان حکایت دارد. این در حالی است که انتظار می رود از سوی نهادهای نظارتی پیگیری ویژه ای در این خصوص انجام گیرد.

به گزارش عصر اولین ها، زمین‌خواری و کوه‌خواری از جمله مواردی است که این روزها در مسجدسلیمان بیشتر به چشم می خورد. بررسی های میدانی از کوه خواری در فاز دو هشت بنگله حکایت دارد. هر چند کوه خواران گویا هراسی از مقابله و جلوگیری از عملیات اجرایی خود ندارند و همچنان به کار خود ادامه می دهند. رهبر معظم انقلاب (17اسفند ‌93) در جمع مسئولان و فعالان محيط‌زيست، منابع طبيعي و فضاي سبز بيان كردند: «حالا بحث زمين‌خواري، يواش‌يواش شده كوه‌خواري! بنده گاهي كه مي‌روم ارتفاعات شمال تهران و نگاه مي‌كنم، انسان واقعا خيلي متأسف مي‌شود. بارها من در ديدار با مسئولان شهري و مسئولان دولتي و مانند اينها اين مسائل را در ميان گذاشته‌ام. خب تلاش هم كرده‌اند لكن قاطع بايد برخورد كنند. مسئولان بايد در مقابلِ اين سوءاستفاده‌كننده قاطعيت به‌خرج بدهند؛ عُرضه بايد به‌خرج بدهند.» 

با این حال امیدواریم تا نهادهای نطارتی و ذیربط ضمن پیگیری ویژه موضوع برخورد قانونی و قاطع با این گونه تخلفات انجام دهند.