گرمای ۵۰ درجه ای در خوزستان/ گرد و غبار از فردا میهمان استان می شود …
گرمای ۵۰ درجه ای در خوزستان/ گرد و غبار از فردا میهمان استان می شود …

شهر اولین ها//روز گذشته اکثر شهرستان‌های خوزستان گرمای طاقت‌فرسایی تا مرز ۵۰ درجه سانتی‌گراد را تجربه کردند. امروز نیز پیش‌بینی می‌شود که شدت گرما نسبت به روزهای گذشته بیشتر ‌شود مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان گفت: از اواخر روز جمعه تا یک شنبه هفته آینده موجی از گرد و غبار آسمان استان را احاطه می‌کند. کوروش […]

شهر اولین ها//روز گذشته اکثر شهرستان‌های خوزستان گرمای طاقت‌فرسایی تا مرز ۵۰ درجه سانتی‌گراد را تجربه کردند. امروز نیز پیش‌بینی می‌شود که شدت گرما نسبت به روزهای گذشته بیشتر ‌شود

مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان گفت: از اواخر روز جمعه تا یک شنبه هفته آینده موجی از گرد و غبار آسمان استان را احاطه می‌کند.

کوروش بهادری اظهار داشت: روز گذشته اکثر شهرستان‌های خوزستان گرمای طاقت‌فرسایی تا مرز ۵۰ درجه سانتی‌گراد را  تجربه کردند. امروز نیز پیش‌بینی می‌شود که شدت گرما نسبت به روزهای گذشته بیشتر ‌شود.

وی با بیان اینکه افزایش دما تا هفته آینده ادامه دارد، گفت: از اواخر روز جمعه تا یک شنبه هفته آینده  موجی از گرد و غبار آسمان استان را احاطه می‌کند.

مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود شدت گرد و غبار در روز یکشنبه نسبت به روزهای قبل بیشتر باشد.

گرمای هوا در روزهای اخیر علاوه بر روزه داری و گردوخاک سبب بروز مشکلاتی برای مردم شده و پزشکان به به افراد با سن بالا توصیه می‌کنند در این هوای گرم از ترددهای غیر ضروری در طول روز بپرهیزند.

مرجع / تسنیم