گروه علمی پژوهشی پژوهش یار، از پژوهشگران سراسر ایران دعوت به همکاری می نماید
گروه علمی پژوهشی پژوهش یار، از پژوهشگران سراسر ایران دعوت به همکاری می نماید

عصر اولین ها// گروه علمی پژوهشی پژوهش یار، از پژوهشگران سراسر ایران دعوت به همکاری می نماید. گروه علمی پژوهشی پژوهش یار ایران به عنوان یک مرکز علمی – تخصصی در مشاوره پروژه های پژوهشی و تحقیقاتی ، تدوین طرح توجیهی و مقالات بین المللی ، تدوین و ترجمه تخصصی و ویراستاری از تمامی دانش‌آموختگان […]

عصر اولین ها// گروه علمی پژوهشی پژوهش یار، از پژوهشگران سراسر ایران دعوت به همکاری می نماید.

گروه علمی پژوهشی پژوهش یار ایران به عنوان یک مرکز علمی – تخصصی در مشاوره پروژه های پژوهشی و تحقیقاتی ، تدوین طرح توجیهی و مقالات بین المللی ، تدوین و ترجمه تخصصی و ویراستاری از تمامی دانش‌آموختگان ممتاز و توانا، و اساتید دانشگاه در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری از سراسر کشور دعوت به همکاری می‌نماید.

لذا از تمامی اساتید، دانش آموختگان و علاقه مندان به کارهای پژوهشی که توانایی همکاری مداوم را دارا می باشند، دعوت می نماییم با مطالعه کامل شرایط و ضوابط همکاری و با گذراندن مراحل استخدام همکار پژوهشی فعالیت مستمری را آغاز نمایند.

بایستی این نکته را متذکر شویم که هدف ما گزینش و شناسایی افرادی است که متعهد و علاقه مند به کارهای تحقیقاتی و پژوهشی می باشند. همانگونه که همکاران ما همگی از اساتید برتر دانشگاههای معتبر کشور بوده و شبانه روز با تحقیق و پژوهش در ارتباط هستند محققین و پژوهشگرانی را به عنوان همکار دائمی خود جذب می نماییم که علاقه زیادی به تحقیق و پژوهش با کیفیت بالایی داشته و با توانی بالا نسبت به گذراندن تمامی مراحل استخدام اقدام نمایند..

مدارک لازم برای ثبت نام :

رزومه کامل علمی (با ذکر مقالات منتشر شده )

اسکن آخرین مدرک تحصیلی

اسکن کارت ملی

اسکن شناسنامه

عکس اسکن شده با مشخصات

افراد واجد شرایط میتوانند رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی در موضوع (subject) به آدرس ایمیل یا به خط تلگرامی ما ارسال نمایند . ضمنا توضیحات تکمیلی به محض ارسال رزومه حضورتان ارسال میگردد.

آدرس ایمیل: Manager.pajooheshyar@gmail.com

شماره تماس جهت پاسخگویی به سوالات : ۰۹۳۷۶۴۳۶۵۸۸

با این شماره در تلگرام نیز پاسخگو هستیم

آدرس سایت اینترنتی www.pjy-iran.ir

ما را به اشتراک بگذارید