دانش آموزان مسجدسلیمانی به پویش « در خانه بمانیم » پیوستند + تصاویر
دانش آموزان مسجدسلیمانی به پویش « در خانه بمانیم » پیوستند + تصاویر

شهر اولین ها// دانش آموزان مسجدسلیمانی با راه اندازی پویش “در خانه بمانیم” در ایام نوروز که کرونا مردم را مجبور به خانه نشینی کرده است، ضمن بهره مندی از برنامه های آموزشی و تفریحی در کنار خانواده های خود دیگر شهروندان را نیز به این پویش مردمی دعوت نموده اند. به گزارش شهر اولین […]

شهر اولین ها// دانش آموزان مسجدسلیمانی با راه اندازی پویش “در خانه بمانیم” در ایام نوروز که کرونا مردم را مجبور به خانه نشینی کرده است، ضمن بهره مندی از برنامه های آموزشی و تفریحی در کنار خانواده های خود دیگر شهروندان را نیز به این پویش مردمی دعوت نموده اند.
به گزارش شهر اولین ها، کروناویروس چالشی بود که موجب تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و برخی تجمعات شده و علائم شایع آن تب، لرز، سرفه و تنگی‌نفس است و مردم با رعایت بهداشت فردی و خانه‌نشینی می‌توانند آن را مهار کنند تا این ویروس شیوع و گسترش پیدا نکند. ضرورت خانه نشینی در توصیه‌های سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت کشور بار‌ها تکرار شده است. جمعی از دانش آموزان دبستان گلزار دانش مسجدسلیمان با مشارکت در پویش “در خانه بمانیم” ضمن تأکید بر خانه نشینی بهمراه خانواده های خود در ایام نوروز، دیگر شهروندان را نیز به مشارکت در این پویش دعوت نمودند.