یک کشته و ۹ مجروح در تصادف زنجیره ای جاده مرگ
یک کشته و ۹ مجروح در تصادف زنجیره ای جاده مرگ
یک کشته و ۹ مجروح در تصادف زنجیره ای جاده مرگ

وقوع یک حادثه رانندگی دیگر در محور اهواز-مسجدسلبمان با یک کشته و ۹ مجروح موجب شد تا بار دیگر خانواده های مسجدسلیمان در سوگ عزیزانشان به غم بنشینند.

به گزارش عصر اولین ها، با شروع مجلس یازدهم انتظار می رفت تا با پیگیری برای تخصیص اعتبار پروژه جاده میانبر بخشی از مشکلات پیش روی این پروژه مرتفع شود. سه تذکر و طرح سوال ورناصری نماینده مردم شهرستان از وزیر راه و شهرسازی در آبان و دیماه ۹۹ و نیز اسفند ۱۴۰۰ بخشی از این فرایند بود. علاوه بر این طی حضور وزیر راه و شهرسازی در آذرماه ۹۹ در مسجدسلیمان و معاونین وزیر در دو مرحله مهرماه ۹۹ و ۱۴۰۱ در منطقه بر لزوم تخصیص اعتبار به پروژه میانبر تاکید گردید. ورناصری همچنین با تعدادی از مسیولین استانی و شهرستان در اردیبهشت ۱۴۰۰ از مسیر جدید پیشنهادی جاده میانبر اهواز-مسجدسلیمان بازدید میدانی نمودند.
علیرغم تمام این ها از ادامه روند اجرایی پروژه خبری در دست نیست و جاده مرگ همچنان قربانی می گیرد. پرسش این جاست که پس از گذشت بیش از یک دهه از کلنگ زنی جاده میانبر و پیگیری نمایندگان، بازدیدهای میدانی، تذکر و طرح سوال از وزیر راه و شهرسازی و بقیه فعل و انفعالات چرا تاکنون نتیجه بخش نبوده است؟ گره کار کجاست و چه کسانی باید پاسخگوی شهروندان مسجدسلیمانی باشند؟