نفت مسجدسلیمان-آلومینیوم اراک / جدال سخت و نفسگیر در شهر اولین ها
نفت مسجدسلیمان-آلومینیوم اراک / جدال سخت و نفسگیر در شهر اولین ها

سایت خبری شهر اولین ها// تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در اولین بازی دور برگشت خود در رقابتهای لیگ دسته اول عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهیدبهنام محمدی میزبان الومنیوم اراک است. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها ،نفت مسجدسلیمان کنونی که به گواه آمار و ارقام ضعیف ترین نتایج چندسال اخیر را رقم زده است […]

سایت خبری شهر اولین ها// تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در اولین بازی دور برگشت خود در رقابتهای لیگ دسته اول عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهیدبهنام محمدی میزبان الومنیوم اراک است.
به گزارش سایت خبری شهر اولین ها ،نفت مسجدسلیمان کنونی که به گواه آمار و ارقام ضعیف ترین نتایج چندسال اخیر را رقم زده است در حالی به مصاف رقیب خود خواهد رفت که دو تیم بازی قبلی خود را در خارج ازخانه و با دریافت سه گل از حریفان واگذار کرده اند.ایرانجوان3_آلومینیوم0 / پاس همدان 3_ نفت2

تیم نفت هم اکنون در رده 10جدول با 23 امتیاز قرار دارد. 5برد،8مساوی و 6باخت ، 17 گل زده و 19گل خورده حاصل کار شاگردان حافظی در دیدارهای قبلی بوده است.آلومینیوم اراک نیز هم اکنون دررده5جدول با 28امتیاز قرار دارد. بهترین گلزنان دوتیم عبارتند از :  فرشید علیزاده ازنفت با8گل / عمادمیرجوان و جوادمولایی ازآلومینیوم با 5گل.
زردپوشان نفت در این دیدار خانگی جدالی سخت و نفسگیر را مقابل تیم مدعی آلومینیوم اراک خواهند داشت.چرا که اراکی ها برای حضور در رده های بالایی جدول و کسب امتیاز در این دیدار حضور خواهند یافت.از سویی دیگر ورزشگاه خالی شهید بهنام محمدی و بازیهای پرانتقاد نفتی ها موجب شده تا زمزمه هایی مبنی بر تغییرات در کادرفنی نفت مسجدسلیمان نیز به گوش برسد.