حجت الاسلام امینی :امیدوارم همه کاندیدا در چارچوب اخلاق و قانون و در فرصت قانونی تلاش کنند
حجت الاسلام امینی :امیدوارم همه کاندیدا در چارچوب اخلاق و قانون و در فرصت قانونی تلاش کنند

سایت خبری شهر اولین ها// حجت الاسلام امینی گفت :از شورای هماهنگی سازمان تبلیغات تشکر می کنم که نمی گذارند این فتنه ی ۸۸ از یاد برود زیرا که دشمن همیشه در صدد فتنه است و ما باید با تامل بر آن فتنه ای که به نظر می آید کور ترین ، جدی ترین ، […]

سایت خبری شهر اولین ها// حجت الاسلام امینی گفت :از شورای هماهنگی سازمان تبلیغات تشکر می کنم که نمی گذارند این فتنه ی ۸۸ از یاد برود زیرا که دشمن همیشه در صدد فتنه است و ما باید با تامل بر آن فتنه ای که به نظر می آید کور ترین ، جدی ترین ، فاسدترین و سیاهترین فتنه ی تاریخ انقلاب بود خودمان را برای فتنه های آینده آماده کنیم.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها، حجت الاسلام امینی امام جمعه شهرستان مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به روز میلاد پیامبر اکرم و امام صادق (ع) و تبریک آن به همه ی دوستداران و محبان این خاندان گفت : باتوجه به اینکه روز تولد پیامبر اکرم در بین مسلمان شیعه و اهل تسنن متفاوت است امام خمینی بنیانگذار انقلاب این زمان را هفته ی وحدت نامگذاری کرد‌.

وی در ادامه گفت : خوب است در این هفته مردم و برادران شیعه و سنی همت کنند به هر صورتی که شده با برگزاری جشن ها و همایش ها بیش از گذشته پیامبر عزیز را بشناسند.

امام جمعه شهرستان مسجدسلیمان با اشاره به خونریزی های جنگ های درون منطقه توسط گروه تکفیری داعش گفت : درود بر آنهایی که تلاش می کنند پیامبر رحمت را بجا و حقیقی به عالم نشان دهند.

وی در ادامه با تبریک میلاد حضرت مسیح و آغاز سال جدید میلادی گفت : ما دعا می کنیم که مسیحیان بیش از گذشته خودشان را به پیامبر خودشان که عیسی مسیح (ع) است نزدیک بکنند.

امینی با اشاره به حماسه ۹ دی گفت : ریشه فتنه ی ۹ دی در بد اخلاقی است . در قضیه ی ۹ دی عده ای جاه طلب که بر این باور بودند که ما باید بر عرصه ای حکومت باشیم به ۱۳ میلیون رای توهین و آنرا تقلب خواندند .

وی در ادامه گفت : از شورای هماهنگی سازمان تبلیغات تشکر می کنم که نمی گذارند این فتنه ی ۸۸ از یاد برود زیرا که دشمن همیشه در صدد فتنه است و ما باید با تامل بر آن فتنه ای که به نظر می آید کور ترین ، جدی ترین ، فاسدترین و سیاهترین فتنه ی تاریخ انقلاب بود خودمان را برای فتنه های آینده آماده کنیم.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات گذشته و رفتار خوب کاندیدا ها با یکدیگر گفت : ممنونیم از مردمی که ثابت کردند همیشه انتخابات سالم بوده حتی با ۳۰۰ هزار رای فاصله چه برسد به ۱۳ میلیون رای در یک انتخابات خیلی پرشور و جدی.

امینی در ادامه گفت : خدا مسببین فتنه را لعنت کند ، همان هایی که جمهوری اسلامی ایران و دستگاه قضا ما در حق آنان مهر و اخلاق روا داشته است ، اینها باید چندباراعدام می شدند اما آنان را در گوشه ای نگه داشته واز آنها مراقبت می کنند تا ان شاالله پیر بشوند و یا شاید از دار دنیا بروند .

حجت الاسلام امینی گفت : ما فتنه گران را به خدا می سپاریم اما آنان را نمی بخشیم لذا از مردمان عزیز و دستگاه قضا پس از ۸ ماه صبوری در آن دوران تشکر می کنیم .

حجت الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه مسجدسلیمان ضمن تشکر از تلاش فرماندار و هیئت های نظارت و اجرائی ستاد انتخابات مسجدسلیمان گفت : به همه کاندیدا توصیه میکنم خود و ستادهایشان در چارچوب اخلاق و قانون و در فرصت قانونی تلاش کنند و در کنار همه مسئولین و مردم خواهم بود .

امام جمعه مسجدسلیمان تصریح کرد : همانطور که گفته بودم و قول دادم بر اساس اخلاق و قانون و وظیفه در کنار مردم باشم و چیزی بیشتر از رسالت اجتماعی و فرهنگی را بدوش نکشم به این وعده عمل نمودم و در کنار مردم هستم چه امام جمعه باشم و چه امام جمعه نباشم .