در تأمین آب شرب و کشاورزی مسجدسلیمان ،‌ هفتکل و لالی تسریع شود
در تأمین آب شرب و کشاورزی مسجدسلیمان ،‌ هفتکل و لالی تسریع شود

سایت خبری شهر اولین ها// نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو تصریح کرد: علی‌رغم وعده های داده شده برای تعیین و تکلیف خسارات پشت سد گتوند هنوز مبلغی جهت پرداخت خسارت به کشاورزان بابت اراضی خسارت دیده داده نشده است. به گزارش سایت خبری شهر […]

سایت خبری شهر اولین ها// نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو تصریح کرد: علی‌رغم وعده های داده شده برای تعیین و تکلیف خسارات پشت سد گتوند هنوز مبلغی جهت پرداخت خسارت به کشاورزان بابت اراضی خسارت دیده داده نشده است.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها، نماینده مردم لالی، مسجدسلیمان و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو اظهار کرد: در تأمین آب شرب و کشاورزی مسجدسلیمان،‌ لالی و هفتکل تسریع شود.

اسماعیل جلیلی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود به وزیر راه و شهرسازی عنوان داشت: علی‌رغم قول های داده شده اقدامی برای اجرای فاز دوم محور اهواز به مسجد سلیمان صورت نگرفته است همچنین محور دوم اهواز به هفت‌گل کماکان منتظر اجرای پروژه و تأکید وزیر و مدیران مربوطه است.

 نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو تصریح کرد: علی‌رغم وعده های داده شده برای تعیین و تکلیف خسارات پشت سد گتوند هنوز مبلغی جهت پرداخت خسارت به کشاورزان بابت اراضی خسارت دیده داده نشده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی همچنین از وزیر نیرو درخواست کرد که در انتقال تأسیسات تأمین آب شرب شهرستان لالی و تأمین آب کشاورزی مسجد سلیمان، لالی و هفتکل تسریع کند.