مراسم کلنگ زنی پروژه گازرسانی به هفت شهیدان و روستاهای بخش مرکزی
مراسم کلنگ زنی پروژه گازرسانی به هفت شهیدان و روستاهای بخش مرکزی

سایت خبری شهر اولین ها//مراسم کلنگ زنی پروژه گازرسانی به منطقه هفت شهیدان با حضور معاونت سیاسی اجتماعی استاندار و مدیرکل شرکت گاز خوزستان انجام گرفت. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها، در این مراسم که فرماندار و تنی چند از مسئولین شهریستان نیز حضور داشتند حسینی نژاد مدیرکل شرکت گاز استان در خصوص […]

سایت خبری شهر اولین ها//مراسم کلنگ زنی پروژه گازرسانی به منطقه هفت شهیدان با حضور معاونت سیاسی اجتماعی استاندار و مدیرکل شرکت گاز خوزستان انجام گرفت.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها، در این مراسم که فرماندار و تنی چند از مسئولین شهریستان نیز حضور داشتند حسینی نژاد مدیرکل شرکت گاز استان در خصوص جزییات پروژه اظهار داشت: کلنگ پروژه گازرسانی به روستاهای هفت شهیدان،تقی آباد،گاوداران از بخش مرکزی و روستاهای پرزرد و آبکاسه از بخش عنبر به زمین زده شد و امیدواریم تا پیش از اتمام سالجاری به بهره برداری برسد.

وی افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال با میزان شبکه گذاری 28000 متر انجام خواهد گرفت و طی آن 350 خانوار در منطقه از نعمت گازرسانی برخوردار خواهند شد.ضمن اینکه تعداد 300 انشعاب واگذار خواهد شد.

حسینی نژاد از اشاره به اینکه عملیات لوله کشی پروژه آغاز شده عنوان داشت: با اجرای کامل این پروژه علاوه بر شهرستان مسجدسلیمان، روستاهای تابعه نیز از نعمت گاز برخوردار می شوند. وهدف ما توسعه گارزسانی به منطقه خواهد بود.