مردم اندیکا ۳ خواسته مهم از استاندار خوزستان دارند
مردم اندیکا ۳ خواسته مهم از استاندار خوزستان دارند

عصر اولین ها// حچت الاسلام موسوی گفت: مردم اندیکا از استاندار خوزستان درخواست احداث بیمارستان، ارائه خدمات تخصصی و درمانی و احیای ظرفیت کشاورزی دارند.  حجت الاسلام سید اکبر موسوی امام جمعه اندیکا گفت: در شرایطی که دولت مردان عزم خدمت دارند و کمر همت را برای حل مشکلات بسته‌اند و استاندار ویژه خوزستان جهت […]

عصر اولین ها// حچت الاسلام موسوی گفت: مردم اندیکا از استاندار خوزستان درخواست احداث بیمارستان، ارائه خدمات تخصصی و درمانی و احیای ظرفیت کشاورزی دارند.

 حجت الاسلام سید اکبر موسوی امام جمعه اندیکا گفت: در شرایطی که دولت مردان عزم خدمت دارند و کمر همت را برای حل مشکلات بسته‌اند و استاندار ویژه خوزستان جهت حل مشکلات استان با اختیارات ویژه معرفی شده است لازم است که یک توجه سریع، فوری، ویژه و جدی به اندیکا صورت گیرد.

او با اشاره به اینکه دولت جدید همراه با تیمی تازه نفس و آماده به کار مستقر شد، بیان داشت: مردم اندیکا ۳ خواسته مهم احداث بیمارستان، ارائه خدمات تخصصی و درمانی و احیای ظرفیت کشاورزی را از استاندار خوزستان دارند.

حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: ما از استاندار خوزستان درخواست داریم که در ابتدای مسئولیتش سری به محروم‌ترین شهرستان استان یعنی اندیکا بزنند و از نزدیک در جریان مشکلات و معضلات شهرستان قرار گیرند.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان