وزرای اقتصاد و دادگستری را برای پرونده هفت‌تپه احضار کنید
وزرای اقتصاد و دادگستری را برای پرونده هفت‌تپه احضار کنید

عصر اولین ها// دانشجویان بسیجی و انقلابی خوزستانی در نامه‌ای به رئیس دیوان محسابات کشور، خواستار احضار وزرای اقتصاد و دادگستری در رابطه با پرونده هفت‌تپه شدند. به گزارش عصر اولین ها، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خوزستان به نمایندگی از دانشجویان خوزستانی، در نامه‌ای به رئیس دیوان محسابات کشور، خواستار احضار وزرای اقتصاد و […]

عصر اولین ها// دانشجویان بسیجی و انقلابی خوزستانی در نامه‌ای به رئیس دیوان محسابات کشور، خواستار احضار وزرای اقتصاد و دادگستری در رابطه با پرونده هفت‌تپه شدند.

به گزارش عصر اولین ها، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خوزستان به نمایندگی از دانشجویان خوزستانی، در نامه‌ای به رئیس دیوان محسابات کشور، خواستار احضار وزرای اقتصاد و دادگستری در رابطه با پرونده هفت‌تپه شدند.

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر مهرداد بذر پاش
ریاست محترم دیوان محاسبات کشور

سلام علیکم
 با صلوات برمحمد وآل محمد (ص) و با احترام، همان طور که مستحضرید، داستان تلخ و غم‌انگیز هفت تپه که توسط عده‌ای نئولیبرال طرح‌ریزی شد امروز همچون موریانه موجب جویدن ایمان قلبی مردم به جمهوری اسلامی شده که نیاز به شرح و توضیح ندارد؛ امروز کمتر کسی است که از ظلم سازمان خصوصی‌سازی و مالک معلوم‌الحال به کارگران زحمت کش نیشکر هفت تپه اطلاع نداشته باشد.

آقای دکتر بذرپاش!
در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ دیوان محاسبات به ۹ دلیل رأی به فسخ قرارداد هفت‌تپه داد و ظاهرا مدارک و مستندات آن را به وزارت امور اقتصاد و دارایی اعلام کرد؛ اما متاسفانه پیرو اخبار موثق مطلع شدیم هیئت داوری در جلسه چهارشنبه ۹۹/۱۰/۳ رأی به عدم خلع ید از مالک متخلف این شرکت داده است.

برهمین اساس ما دانشجویان بسیجی و انقلابی از جنابعالی تقاضا داریم نسبت به احضار وزیر اقتصاد، وزیر دادگستری، سرپرست سازمان خصوصی‌سازی و متخلفین پرونده اهتمام بورزید؛ در غیر این صورت ما مکلف هستیم طبق بند «میم» وصیت نامه امام به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کنیم‌.

  • منبع خبر : فارس